ישן 27-03-2015, 12:57   #1
עלמה
משתמש טרי

Unhappy תקלה בפג'ו 3008

שלום לכולם,

לפני כחודשיים בערך קנינו פג'ו 3008 מודל 2010 , לפני הקנייה הרכב עבר בדיקה מקיפה וגם בירור על טיפולים שעשה במוסכים מורשים של פיג'ו,לא היה שום דבר חשוד או מרתיע..

לפני כשבועיים בערך נדלקה נורה של תקלה ברכב.. התחלתי להרגיש שהרכב לא מאיץ כמו שצריך ,כאילו "מושך" את ההילוך ,האוטו ממש "מגמגם"... עצרתי בצד דוממתי את המנוע וכשהנעתי שוב האוטו נסע רגיל אבל כעבור יומיים שוב נדלקה הנורה אותו סיפור... הלכנו למוסך מורשה של פיג'ו שחיבר את הרכב למחשב ומצא תקלה במשאבת ההזרקה של הדלק...בהצעת המחיר נמסר לנו שצריך להחליף משאבת הזרקה,צינור דלק,סליל הצתה מ'ס 2,ומצת...אתם בטח מתארים לעצמכם שכמו במוסכים מורשים ההצעה ממש לא זולה! ..

לבעלי יש חבר טוב שיש לו מוסך ,הוא ניגש אליו עם ההצעה שקיבלנו והתייעץ איתו.הוא אמר לנו שהוא יכול הלזמין לנו את החלק ולעשות את העבודה. הוא טיפל בתקלה בדיוק כמו שאמרו במוסך של פיג'ו ונחשו מה? התקלה עדיין קיימת! הוא נסע עם האוטו למוסך מורשה התחברו שוב למחשב איפסן את התקלה ושוב היא נדלקת ..מה גם שבנסיעה קצרה ברכב מיד מבחינים שהתקלה עדיין קיימת...

הוא הסביר לנו שלמרות התיסכול שלנו אין מה לעשות ולפעמים ברכב יש פשוט ניסוי ותהייה...מנסים ושוב בודקים ..עד שעולים על התקלה...

אז דבר ראשון רציתי לשאול האם זה נכון? הגיוני שמוסך לא ידע לעלות על תקלה ופשוט ינסה וינסה עד שהוא יעלה על התקלה? יכול להיות שהחלפנו חלק תקין שלא היה צורך לגעת בו? ... איך זה הגיוני?? ..מה גם שמדובר בסכומי כסף לא מבוטלים שלא ממש קל לנו לעמוד בהם בלשון המעטה... חבר של בעלי חושב שהבעיה היא בכלל אינג'קטור (מזרקי דלק) ונראה לו שזה יפטור את הבעיה.
אווף בקיצור סליחה על האורך ועל הקיטור אבל אני ממש מבקשת ממי שיודע מבין / מכיר ויכול לתת לי עצה טובה או רעיון מה באמת יכולה להיות הבעיה או איך אפשר לעלות על הבעיה בוודאות מבלי שירוקנו לנו את הכיס על הדרך אני ממש אשמח...
אז תודה רבה למי שקרא עד לכאן ואשמח לכל עזרה אפשרית כי אנחנו די באפלה...
תודה ושבת שלום.
עלמה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-03-2015, 14:01   #2
רפי לין
בעל האתר, מקצוען רכב

הסמל האישי שלרפי לין

ברירת מחדל איתור ותיקון התקלה

כבר בתחילת הודעתך ידיעתי שהאיבחון של המוסך מורשה היבואן אינו מדויק כי הוא כולל יותר מדי דברים ביחד.
לאחר מכן המשכתם את הטעות ההיצוע עיור של החלפות חלפים סתם וזריקת כסף לשווא אצל החבר של בעלך,שכנראה בכלל אינו מכיר לעומק את מכוניות פז'ו ואולי אפילו אין לו מחשב איבחון וציוד בדיקה מתאימים לפז'ו עם ידע.
כעת צריך יהיה לגשת למוסך אחר, מקצועי ומומחה למכוניות פז'ו ושהנו גם אמין והוגן במחיריו.
אם תכתבי מהיכן אתם בארץ, אז אולי ניתן יהיה לכוונך למוסך מתאים.
נא ראי את מה שכתבתי כאן, לא מזמן: www.musach.co.il/forum/showthread.php?t=6955

בברכה - רפי לין
ישן 28-03-2015, 07:58   #3
עלמה
משתמש טרי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רפי לין צפה בהודעה
כבר בתחילת הודעתך ידיעתי שהאיבחון של המוסך מורשה היבואן אינו מדויק כי הוא כולל יותר מדי דברים ביחד.
לאחר מכן המשכתם את הטעות ההיצוע עיור של החלפות חלפים סתם וזריקת כסף לשווא אצל החבר של בעלך,שכנראה בכלל אינו מכיר לעומק את מכוניות פז'ו ואולי אפילו אין לו מחשב איבחון וציוד בדיקה מתאימים לפז'ו עם ידע.
כעת צריך יהיה לגשת למוסך אחר, מקצועי ומומחה למכוניות פז'ו ושהנו גם אמין והוגן במחיריו.
אם תכתבי מהיכן אתם בארץ, אז אולי ניתן יהיה לכוונך למוסך מתאים.
נא ראי את מה שכתבתי כאן, לא מזמן: www.musach.co.il/forum/showthread.php?t=6955

בברכה - רפי לין
רפי שלום,
תודה על התשובה. אני ממש מתחברת למה שכתבת..לצערי זאת בדיוק התחושה שקיבלתי למרות שאני לא מהתחום... משהו הרגיש לא הגיוני...ואולי טעינו שהתעקשנו ללכת רק למוסך יבואן מורשה...
לשאלתך אנחנו גרים באזור המרכז,אזור תל אביב יכול להיות בסדר גמור וגם הסביבה ...
תודה!
עלמה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-03-2015, 08:11   #4
רפי לין
בעל האתר, מקצוען רכב

הסמל האישי שלרפי לין

ברירת מחדל מוסך מצוין לפז'ו בת"א

יש לך מזל, כי בדיוק מה שאת צריכה הוא מוסך מצוין, מקצועי, אמין, הוגן במחיריו ומומחה למכוניות פז'ו וסיטרואן (לא מורשה היבואן)
הנו מוסך גבע (יוסי ורונן) שכאן: www.musach.co.il/details.asp?id=690
אני משוכנע שהם יפתרו את התקלה כראוי.

קצת על "מוסך גבע" כאן: www.musach.co.il/forum/showthread.php?t=5648

בהצלחה ובברכה - רפי לין
ישן 18-12-2016, 15:49   #5
חיים פז
משתמש טרי

עושה רושם שגם לי יש ברכב את אותה הבעיה. יש לי גם פיג׳ו 3008 2012. ורציתי לדעת מה הבעיה בסוף האם עלו על הבעיה ומה המחיר שגבו ממך???
ובאיזה מוסך תיקנת את הרכב?
חיים פז לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא