פורום טכני לרכב - פורום רכב - פורום לרכב

פורום טכני לרכב - פורום רכב - פורום לרכב (http://musach.co.il/forum/index.php)
-   פורום מועדון החיפושיות הישראלי (http://musach.co.il/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   ברוכים הבאים שרשור היכרות (http://musach.co.il/forum/showthread.php?t=1794)

BigBug 18-01-2012 19:06

ברוכים הבאים שרשור היכרות

ברוכים הבאים לפורום מועדון החיפושיות הישראלי החדש ,

http://img854.imageshack.us/img854/462/41074227.jpg
כמה כללים בסיסיים שיאפשרו שהות נעימה בפורום.

*קראו ולימדו איך להשתמש בממשק הפורום - לחצו כאן .
*לפני הכנסת מודעה חדשה יש לבצע חיפוש לשאלתכם .
* הודעות המכילות קללות מכל סוג המופנות כלפי אדם אחר ימחקו ללא הסבר והמשתמש לא יוכל להביע את דעתו יותר בפורום שלנו.
*הודעות או משתמשים אשר יעלו פרסומות לקידום מכירות או אתרים ימחקו ויחסמו לאלתר .

המפגשים השבועיים מתקיימים ב:
מרכז בכל שישי בשעה 16:00 בחניית קניון אילון בצמוד לאצטדיון ,
שרון בצומת רופין מתקיים בכל שישי בין השעות 15-19 ,
במקרה ויורד גשם המפגש מתקיים בחניון -1 קניון M הדרך על כביש 2 .
צפון חיפה מתקיים אחת לשבועיים ביום שישי החל מ 16:00 בחניון התחתון של היכל הספורט דרך פיק"א פינת דרך חנקין,
במקרה ויורד גשם המפגש מתקיים בחניון הגראנד קניון קומה 3-.
דרום מתקיים בBIG צומת קסטינה אחת לשבועיים החל מ 15:00 .

Yossi~d,Vw forever

kobix 18-01-2012 19:54

היי קובי קרויטורו נשוי לזיוי . ולמורדכי הטרנספורטר דבל קבינה.

1 קבצים מצורפים)
מורדכי בציר 71 חתיך אמיתי.

האמריקאים לימדו את שאר העולם מהן אפשרויות בלתי מוגבלות בכל מה שקשור לחיפושיות.וזה דבר נפלא.כי החיפושית נוצרה בראש ובראשונה לבעלי אפשרויות מוגבלות מאוד..ד"ר פרי פורשה הונחה ע"י משרד התחבורה הגרמני לתכנן מכונית שתעלה 1000 פרנק ההערכה שלו היתה גבוה בכ50 אחוז.בכל מקרה נוצרה לבסוף אותה מכונית עממית זולה ומבוקשת .החיפושית לא רק שמרה על המחיר הזה במשך יובל שנים היא הצליחה גם לשמור על הקסם הפשוט והנקי שלה .רק חישבו כמה מכוניות נולדו הזדקנו ומתו במהלך חייה של החיפושית .ואז תדעו להעריך את תכונותיה הבסיסיות ביותר כמות שהן ואז תוכלו לחלום (וחלק מאיתנו להגשים) על מה שאפשר כדאי וצריך לעשות עם מישהי שלתינוקת שלה קוראים 911
גלישה נעימה

טרנספורמר 18-01-2012 20:35

מזל טוב לרגל השקת הפורום החדש

5 קבצים מצורפים)
מזל טוב לרגל השקת הפורום החדש. שהתגלה כסיפור הצלחה.

שמי דוד, מתגורר באשדוד מאז ומעולם. נשוי ואב ל2 ילדים ושתי טרנספורטרים מודל 81 ומודל 82. קרור אוויר כמובן.
הרומן שלי אם מקוררי אוויר התחיל ,עוד לפני שלמדתי ללכת ולדבר, ואפילו לפני שלמדתי להגיד אבא אמא.
כפי שהאגדה מספרת, בגיל שנה בערך למדתי לחקות את רעש המנוע של הטרנספורטר 72 שהיתה אז לאבא שלי.

מגיל 4 בערך, כל פעם שאבי היה פותח את מכסה המנוע של האוטו היתי באופן פלא צץ לידו.
ומאז זה לא השתנה הרבה מלבד זה שלמדתי איך פותחים מכסה מנוע לבד :-) ומאז משתדל ללמוד כל יום משהוא חדש.

מלבד ניהול חיי משפחה אני עוסק ביום יום בתחום המכטרוניקה, לוגיסטיקה ובקרת האיכות.
התחומים שמעניינים אותי בחיים הם כל התחומים מלבד עבודת פקידות בירוקרטית.

אבי ואני שיפצנו ותחזקנו מספר רכבים בחיינו כאשר אני עזרתי ברמה כזו ואחרת תלוי בגיל:
טרנספורטר 72, טרנספורטר 73, טייפ-3 ואריאנט 71, וולוו 144 מודל 74, אופל רקורד מודל 71, וולוו 244 מודל 82 (עד היום של אבא שלי).

בתקופה מסווימת בחיי שיפצתי ורכבתי על אופנועים (מקוררי אוויר כולם):
סוזוקי GS500 וDR650.

לאחרונה חזרנו לטרנספורטרים שתמיד אהבנו:
טרנספורטר 82 שנמצא במצב מדוגם וטרנספורטר מודל 81 שנמצא בתהליך שיפוץ מתקדם.

רעי1302 18-01-2012 20:37

הפורום ניראה טוב :)

צביקה קרבורטור 18-01-2012 20:52

ברכות לפורום החיפיושיות לרגל מעברו לבית חם !

לקובי ורפי לין ולכל העושים במלאכה, ולכל אלה מאחורי הקלעים שפעלו והביאו לפתיחת פורום יחודי למועדון החיפושיות , תחת חסותו של חברי רפי לין האחד והיחיד,ברכות והצלחה לפורום החדש חדיש ומחודש !
בברכה
צביקה

efi 18-01-2012 20:56

ניראה טוב......................

כל הכבוד לכל העוסקים במלאכה

צפרדע 18-01-2012 21:22

אסף פודמסקי בן 33 בעל הצפרדע ....

1 קבצים מצורפים)
נראה טוב כל הכבוד ליוזמים
אני רק צריך ללמוד את האתר
איך מצרפים תמונה של החיפושית?

BigBug 18-01-2012 21:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי צפרדע (הודעה 4648)
נראה טוב כל הכבוד ליוזמים
אני רק צריך ללמוד את האתר
איך מצרפים תמונה של החיפושית?

מתחת לכתיבת ההודעה ישנו כפתור
ניהול קבצים מצורפים
לאחר הלחיצה נפתחת טבלה

בהצלחה :)
Yossi d

ronbug73 18-01-2012 22:12

מזל טוב ברכות

כן גם אני בפורום ברכות למועדון

ALF 18-01-2012 22:52

בהצלחה בבית החדש

יש מצב להעביר את כל המידע מהבית הישן?

כל הזמנים הם GMT +2. השעה כרגע היא 09:30.

מאגר הפורומים כולל מאמרים, פרסומים ומידע (שיקראו יחד להלן: "מידע") שהנם קניינו של אתר מוסך. מאגר זה, נועד לצורכי לימוד עצמי בלבד והמידע כולו מוגן עפ"י זכויות יוצרים ובהתאם לכך אין לעשות במידע כל שימוש מסחרי ו/או שימוש שלא עפ"י היתר זה. הדפסת המידע ו/או כל שימוש בו מותר אך ורק במסגרת שימוש הוגן ביצירה – לשם לימוד עצמי ולשם מחקר וביקורת אך ורק במידה הדרושה והראויה לצורך המטרות האמורות. בהתאם לאמור לעיל, ומבלי לפגוע מכלליות האמור לעיל, אתר מוסך שומר לעצמו את מלוא הזכויות על פי כל דין לפעול כנגד מי שינהג במידע שלא עפ"י הוראת אזהרה זו.