צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-09-2013, 08:53   #215
beetleman
משתמש ותיק

הסמל האישי שלbeetleman

לקחתי את הראשים והצילינדרים למקום שעשה לי שטיפה לבלוק, שהרי הם חרטים שמתמחים במכונאות עדינה. הם בדקו את הצילינדרים עם מיקרומטר, ובחנו את הראשים. הייתי בטוח שהישועה תבוא מהם, אבל הם חזרו על כל ההשערות שכבר שיערנו.

המכונאי והחרט אובדי עיצות, בפורום סמבה בשרשור שפתחתי אף אחד לא מצליח לעלות על משהו, ואני מתוסכל כי בדימיוני כבר ראיתי עצמי בשלב הזה כבר נוסע באוטו ונהנה.

הלכתי לרכב והחלטתי שאני מוצא את הבעיה בעצמי, whatever it takes. הרי כבר נוכחתי בעבר שבסוף אני יכול לסמוך רק על עצמי. לקחתי את הראש שישב על צילינדר 4 והתחלתי לבחון אותו. דיברתי עם הבן &ונה ושאלתי אותו מה כואב לו. לא ענה החולרה. לקחתי צילינדר, שמתי עליו משחת השחזה, ועשיתי מה שעשה המכונאי, כדי ליצור משטחי מגע אחידים ומושלמים.

הכנסתי את הצילינדר לראש ללא אטם המתכת, ובצעד של ייאוש ניסיתי לעשות את מה שאני מכנה היום - "בדיקת קומפרסיה אנושית". הכנסתי את הפה שלי לצד השני של הצילינדר (כן, לאחוריים שלו!), תוך שאני מועך את הלחיים והסנתר על כל הפתח כדי לאטום אותו, והתחלתי לנשוף. וראו איזה פלא, המון אוויר בורח מאיפשהו! כמעט קפצתי מהמקום, אבל קודם בוא נמצא מאיפה בורח האוויר!

הרטבתי אצבע כדי למשש () והמשכתי לנשוף כמו מניאק, עד שהרגשתי אוויר באיזור שסתום הפליטה. ואז נפל האסימון. כל הזמן הזה, גם לפני ששילמתי על הראשים וגם במוסך, עשיתי בדיקות עם מים בלוע היניקה בלבד, וכך בעצם מעולם לא בדקתי את שסתומי הפליטה! ולא עלה בדעתו של אף גאון, לא במוסך ולא החרט להציע את זה! מיד שפכתי מים לפתח הפליטה של צילינדר 4, וראו איזה פלא, המים נזלו דרך השסתום כאילו אין מחר!

מתגעגע לארץ המגבלות הבלתי אפשריות

הפרוייקטים שלי:
אז ככה באמצע החיים החלטתי לבנות מנוע
פרוייקט חדש: בניית מנוע מודל 1961
חיפושית מחלה קשה

נערך לאחרונה על ידי beetleman, 24-09-2013 בשעה 04:21
beetleman לא מחובר   הגב עם ציטוט